Sprzedaż i montaż automatyki do bram – oferta dla Klientów z Poznania i okolic

Dzięki automatyce do bram, ich otwieranie i zamykanie odbywa się z poziomu pilota, a nawet telefonu komórkowego. Sama instalacja nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a jej głównymi komponentami są jeden lub dwa siłowniki (zamontowane na ramieniu bramy) oraz skrzynia ze sterownikiem. Ostatni element pełni funkcję stróża, wpuszczającego na posesję jedynie te osoby, które dysponują odpowiednim pilotem.

Automatyka bram niesie ze sobą mnóstwo korzyści. Nie tylko ułatwia codzienne życie, ale także podnosi wartość domu. Jest to bezsprzecznie doskonała inwestycja, zapewniająca maksimum komfortu.

Innowacyjne, praktyczne rozwiązania

Oferowane przez nas produkty do automatycznego otwierania bramy pochodzą tylko i wyłącznie od renomowanych firm. Nasz asortyment tworzą urządzenia zróżnicowane pod względem ceny. Dzięki temu, każdy Klient odnajdzie propozycję zgodną ze swoimi predyspozycjami finansowymi.

Pragnąc działać kompleksowo, zapewniamy profesjonalny montaż. Warto pamiętać, że jedynie prawidłowa instalacja automatyki do bram zapewnia jej bezawaryjną pracę przez wiele lat. Wybierając nasze usługi, można mieć pewność najwyższej satysfakcji. Działamy na terenie Poznania i całej Wielkopolski. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasze realizacje

Nowoczesne albo klasyczne, proste lub o finezyjnej formie. Posiadamy w sprzedaży różnorodne warianty rozwiązań, zajmujemy się też montażem. Przejdź >>

Kontakt

N-INSTALACJE.PL
ul. Czwartaków 20
61-495 Poznań

tel: 795 554 459
e-mail: biuro@n-instalacje.pl
Formularz kontaktowy

Darmowa wycena!

Skorzystaj z naszej darmowej, indywidualnej wyceny!

Obsługiwany obszar