Bramy przemysłowe

Przedsiębiorcy z Poznania i terenu Wielkopolski prowadzący swoje firmy, niezależnie od ich profilu, zazwyczaj liczą się z tym, że prawidłowe funkcjonowanie działalności obejmuje również odpowiednie zabezpieczenie całej nieruchomości w system ogrodzeniowy, który nie tylko będzie stanowił efektowną aranżację otoczenia, ale również, co z pewnością jest najważniejsze, swoistą ochronę przed nieuprawnionym wejściem oraz pozwoli na prostą i efektywną regulację ruchu pojazdów. Uzyskanie i utrzymanie prawidłowego ruchu pojazdów jest oczywiście jak najbardziej możliwe poprzez zastosowanie dedykowanej specyfice danego przedsiębiorstwa bramy przemysłowej wjazdowej. A więc jej zasadniczym zadaniem jest wpuszczanie i wypuszczanie pojazdów zgodnie z posiadanym upoważnieniem. W przypadku, gdy działalność gospodarcza jest obłożona znaczną intensywnością ruchu, musimy zakładać wielokrotne otwieranie i zamykanie w godzinach funkcjonowania firmy, co nierzadko oznacza nawet zmianę tzw. nocną. Dlatego tak istotna jest najwyższa jakość bramy przemysłowej.

Ogólna charakterystyka bram przemysłowych

Wieloletnie doświadczenie w produkcji bram przemysłowych pozwoliło nam wypracować odpowiednie rozwiązania, które z udziałem nowoczesnych technologii i najlepszych jakościowo materiałów, również tworzyć produkty o różnych parametrach technicznych, a co za tym idzie odpowiedniej konstrukcji odpowiadającej istniejącym warunkom w danym przedsiębiorstwie. Zwracamy szczególną uwagę na charakterystykę bram przemysłowych, które:

  • doskonale sprawdzają się w różnorodnych obiektach przemysłowych, znakomicie służą utrzymaniu ruchu na placach i halach magazynowych przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych, a nawet w centrach logistycznych,
  • pozwalają na zamknięcie dużych wjazdów, do 12 metrów szerokości w świetle, a z wykorzystaniem dwóch bram przeciwległych do 24 metrów,
  • są niezwykle trwałe dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej lub technologii ocynkowania,
  • mogą być sterowane automatycznie poprzez specjalistyczne urządzenie dostosowane do znacznej przepustowości.

Wygoda automatyki

W sytuacji, gdy mamy do czynienia z wielokrotnością otwierania i zamykania trudno wyobrazić sobie ręczną obsługę bram przemysłowych. Dlatego zastosowanie automatyki w pełni wpisuje się nie tylko w wizerunek przedsiębiorstwa, jako nowoczesnego podmiotu gospodarczego, ale także w wymogi prawidłowego funkcjonowania, gdzie czas ma decydujące znaczenie, a schemat działania musi być niezachwiany. Wykorzystanie proponowanych systemów automatycznych adekwatnych dla określonych konstrukcji bram przemysłowych i potrzeb firmy oraz daje całkowitą pewność niezawodności, a zatem doskonałą jakość przejawiającą się zarówno bezpieczeństwem, jak i wygodą użytkowania.

Każdy klient z Poznania i terenu Wielkopolski może skorzystać z kompleksowej oferty standardowych modeli bram przemysłowych lub wykonanych na indywidualne zapotrzebowanie. Zapewniamy również możliwość profesjonalnego montażu na terenie firmy, co przełoży się na idealne dopasowanie produktu do funkcjonującego ogrodzenia. Korzystając z formularza kontaktowego lub innej formy masz okazję uzyskać wszelkie informacje oraz wstępną wycenę planowanej inwestycji i, co ważne, bez zobowiązań.

bramy przesuwne

Klientom z Wielkopolski N-INSTALACJE Poznań poleca samonośne lub poruszające się w szynie jednoskrzydłowe, lub dwuskrzydłowe bramy przesuwne idealnie nadające się do wykorzystania na posesjach o dużej szerokości. Wyjątkowa wygoda, trwałość i estetyka wykonania przełoży się na świetną aranżację przestrzeni i wiele lat użytkowania.

bramy segmentowe

Dla właścicieli niezbyt dużych posesji N-INSTALACJE Poznań oferuje bramy segmentowe, które dzięki możliwości odpowiedniego składania wchodzących w skład bramy segmentów stanowią idealne rozwiązanie. Charakterystyczne dla tego rodzaju produktu jest bardzo szybkie otwarcie do pełnej szerokości umożliwiającej przejazd pojazdów.

automatyka do bram

Niezależnie od wykorzystania nieruchomości, wymaga ona zazwyczaj stosowania bram wjazdowych. Idealną propozycją pozwalającą na prostą i efektywną obsługę jest oferowana przez N-INSTALACJE Poznań automatyka do bram, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z wielokrotnością jej otwierania i zamykania.

Nasze realizacje

Nowoczesne albo klasyczne, proste lub o finezyjnej formie. Posiadamy w sprzedaży różnorodne warianty rozwiązań, zajmujemy się też montażem. Przejdź >>

Kontakt

N-INSTALACJE.PL
ul. Czwartaków 20
61-495 Poznań

tel: 795 554 459
e-mail: biuro@n-instalacje.pl
Formularz kontaktowy

Darmowa wycena!

Skorzystaj z naszej darmowej, indywidualnej wyceny!

Obsługiwany obszar