Bramy segmentowe – Elegancja i prestiż

Aby nadać posesji niepowtarzalny styl, warto wybierać takie rozwiązania, które cechują nie wyjątkową estetyką. Bramy segmentowe będą doskonałą propozycją dla wszystkich osób, które cenią sobie nie tylko tę cechę, ale także trwałość i niezawodność.

Tego typu brama, jak sama nazwa wskazuje składa się z segmentów. Jej skrzydło podzielone jest zazwyczaj na dwie, trzy lub cztery części. W momencie otwierania, pierwszy z elementów chowa się za ogrodzenie, w dalszej kolejności jest on odsuwany, a w jego miejsce pojawia się następny. Wszystko to dzięki pracy urządzenia teleskopowego.

Dystrybucja i montaż bram segmentowych – oferta dla Klientów z Poznania.

Posiadamy w sprzedaży gotowe bramy segmentowe w szerokim zakresie rozmiarów. Nowoczesne lub klasyczne, różnokolorowe lub cynkowane, z elementami w linii prostej, wypukłej lub wklęsłej – bogaty wybór modeli pozwala dostosować dany produkt do każdego typu ogrodzenia.

Pragnąc działać kompleksowo, zajmujemy się także montażem bram segmentowych. Zapewniamy terminowość oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Obszar naszej działalności to Poznań oraz cała Wielkopolska.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą bram i ogrodzeń. W przypadku jakichkolwiek pytań, jesteśmy do pełnej dyspozycji. Osoby zainteresowane kupnem oraz montażem proponowanych przez nas rozwiązań, zapraszamy do kontaktu.

Nasze realizacje

Nowoczesne albo klasyczne, proste lub o finezyjnej formie. Posiadamy w sprzedaży różnorodne warianty rozwiązań, zajmujemy się też montażem. Przejdź >>

Kontakt

N-INSTALACJE.PL
ul. Czwartaków 20
61-495 Poznań

tel: 795 554 459
e-mail: biuro@n-instalacje.pl
Formularz kontaktowy

Darmowa wycena!

Skorzystaj z naszej darmowej, indywidualnej wyceny!

Obsługiwany obszar