Bramy segmentowe

Zazwyczaj w powszechnym użytku stosuje się dwa typy bram – przesuwne i skrzydłowe. W pełni zautomatyzowane konstrukcje pozwalają na ocenę ich przydatności w określonej przestrzeni. Brama przesuwna zamontowana w linii ogrodzenia daje duże możliwości zaoszczędzenia miejsca wjazdu, ale potrzebuje też wiele miejsca wzdłuż linii płotu, by cała się schowała. Z kolei brama skrzydłowa niezależnie od kierunku otwierania zamyka przestrzenie boczne, potrzebuje dużo miejsca i w znacznej mierze jest podatna na wiatr. W przypadku niewielkiej posesji ich wykorzystanie jest nie do przyjęcia. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest brama segmentowa (automatycznie składana). Tak zwany ruch harmonijkowy to efektywne połączenie atutów bramy przesuwnej i skrzydłowej. Niewielka przestrzeń pracy doskonale sprawdzi się na małych posesjach i trudnych wjazdach.

Charakterystyczne cechy bramy segmentowej

Montowane bramy segmentowe złożone np. z czterech elementów pozwalają zaoszczędzić miejsca niezbędnego na otwarcie typowej bramy o połowę i, co ważne, nie stykają się z podłożem, a więc są samonośne. Zamontowany system siłowników i napędów w sposób prosty i szybki otwiera, lecz powoli zamyka umożliwiając bezproblemową komunikację. Na wygodę użytkowania i bezpieczeństwo obsługi składają się między innymi:

  • czas pełnego otwarcia – około 15 sekund,
  • czas pełnego zamknięcia – około 40 sekund,
  • sterowanie pilotem lub z poziomu smartfona,
  • bezobsługowy akumulator – w przypadku braku zasilania utrzymuje bramę segmentową w pełnej gotowości do pracy,
  • praca segmentów tylko w świetle bramy,
  • system „widzenia” przeszkody – w sytuacji niespodziewanej tj. wtargnięcia w przestrzeń ruchu bramy np. dziecka, praca skrzydeł jest zatrzymana aż do czasu uwolnienia strefy ruchu,
  • ukryta instalacja elektryczna z napięciem bramowym 12 V,
  • możliwość stosowania ręcznego otwierania i zamykania w sytuacjach awaryjnych,
  • ocynkowane ogniowo i malowane proszkowo.

Niezwykłość rozwiązania bram segmentowych (harmonijkowych) przekłada się zatem na znaczną oszczędność miejsca i wyjątkową wygodę użytkowania, nie zapominając o zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Funkcjonalne, niezawodne i efektowne wizualnie z pewnością spełnią oczekiwania wielu inwestorów z Poznania, a także z terenu Wielkopolski. Nasza oferta obejmuje nie tylko wykonanie bramy na wymiar, zgodnie z oczekiwaniami każdego klienta, ale również profesjonalny montaż. Korzystając z formularza kontaktowego lub innej formy masz okazję uzyskać wszelkie informacje oraz wstępną wycenę planowanej inwestycji i, co ważne, bez zobowiązań.

Bramy przemysłowe

Przedsiębiorcom z Wielkopolski N-INSTALACJE Poznań poleca doskonałe bramy przemysłowe dostosowane do warunków i charakteru działania danego podmiotu gospodarczego. Zastosowanie pełnej automatyki umożliwia prawidłowe sterowanie ruchem pojazdów. Zgodnie z potrzebami bramy mogą być jednoelementowe lub dwuelementowe.

Bramy przesuwne

Firma N-INSTALACJE Poznań dla każdego klienta posiadającego duże posesje proponuje wysokiej jakości bramy przesuwne samonośne lub poruszające się w szynie. W pełni zautomatyzowane pozwolą na szybką i bezpieczną obsługę z wykorzystaniem smartfona lub pilota. Firma wykonuje również ich profesjonalny montaż.

Automatyka do bram

Z3 Każda nieruchomość zabudowana zazwyczaj wymaga określonego ogrodzenia i dedykowanej bramy wjazdowej. N-INSTALACJE Poznań inwestorom z Wielkopolski proponuje również znakomitą automatykę do bram pozwalającą na wygodne, bezproblemowe i bezpieczne otwieranie i zamykanie bez wychodzenia z samochodu.

Nasze realizacje

Nowoczesne albo klasyczne, proste lub o finezyjnej formie. Posiadamy w sprzedaży różnorodne warianty rozwiązań, zajmujemy się też montażem. Przejdź >>

Kontakt

N-INSTALACJE.PL
ul. Czwartaków 20
61-495 Poznań

tel: 795 554 459
e-mail: biuro@n-instalacje.pl
Formularz kontaktowy

Darmowa wycena!

Skorzystaj z naszej darmowej, indywidualnej wyceny!

Obsługiwany obszar