Bramy wjazdowe

Miasto Poznań jest specyficzną aglomeracją, gdzie funkcjonuje ogromna liczba samodzielnych nieruchomości zarówno o charakterze domowego zacisza, jak i różnorodnej działalności gospodarczej. Zazwyczaj staramy się, by je w określony sposób chronić. Niezwykle ważną częścią każdej poznańskiej posesji, w tym także różnorodnych obiektów przemysłowych, są ogrodzenia oraz bramy wjazdowe. Nie tylko służą jako zabezpieczenie przed nieuprawnionym wejściem na ich teren, ale także pełnią istotne dla ogólnej estetyki funkcje dekoracyjne. Bramy wjazdowe stanowią także, jako ruchomy element, rodzaj głównego dostępu na posesję. Efektywne łączenie przestrzeni podjazdu z wewnętrznym terenem nieruchomości i w rezultacie uporządkowane przemieszczanie się pojazdów to zasadnicze jej zadanie. Jednak faktyczne zapewnienie prawidłowego ruchu może stać się udziałem tylko nowoczesnych bram wjazdowych przesuwnych lub segmentowych bądź specjalnie przygotowanych bram przemysłowych, które pozwolą zaoszczędzić cenną przestrzeń, a zastosowana automatyka przełoży się na wyjątkowy komfort użytkowania.

Jaką zatem konstrukcję bramy wjazdowej wybrać?

W zasadzie już na etapie projektowania swojej inwestycji powinniśmy poczynić odpowiednie założenia dotyczące zarówno miejsca usytuowania bramy wjazdowej, jak i wyboru jej konstrukcji, która będzie świetnie współgrała z posesją i rodzajem ogrodzenia. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie wkomponowania bram wjazdowych z automatyką w już funkcjonujące nieruchomości, pamiętając o podstawowej zasadzie: brama i ogrodzenie powinny stanowić jednolitą kompozycję. W innym razie możemy doświadczyć rażącego zakłócenia harmonii, a przecież obok bezpieczeństwa i łatwej obsługi, na estetyce z pewnością nam bardzo zależy.

Każdy inwestor z Poznania oraz z terenu całej Wielkopolski, decydując się na bramę wjazdową z automatyką lub bez niej, może liczyć na dedykowaną dla swojej posesji konstrukcję. W zależności od oczekiwań i możliwości, jakie występują na konkretnej nieruchomości, wybór może dotyczyć:

  • bram przesuwnych, które z powodzeniem mogą być zastosowane na szerokich działkach, ale o krótkich podjazdach,
  • bram segmentowych, gdzie szerokość działki jest niewielka,
  • bram przemysłowych dedykowanych wszelkim obiektom działalności gospodarczej.

Automatyka bram wjazdowych

Niezależnie od naszego wyboru, warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że dobór automatyki do bramy wjazdowej zdecydowanie poprawi jej funkcjonalność, a w rezultacie jakość obsługi, tak ważnej zarówno dla domowników, zaproszonych gości lub w przypadku firmy dla pracowników, dostawców, jak i klientów. To właśnie za sprawą zamontowanego systemu automatyki zapewniamy bezproblemowe i szybkie otwarcie bądź zamknięcie bramy. A zatem uzyskujemy wygodę użytkowania oraz oszczędzamy czas, tak ważny dla mieszkańców Poznania i oczywiście całej Wielkopolski, bo przecież nas – poznaniaków – cechuje gospodarność, pracowitość, punktualność i niezwykła praktyczność.

Wykorzystane do produkcji bram wjazdowych materiały są wyjątkowo trwałe, a zastosowane rozwiązania spełniają najwyższe normy bezpiecznej i bezproblemowej obsługi. Kompleksowa oferta dedykowana klientom z Poznania i terenu Wielkopolski obejmuje również możliwość profesjonalnego montażu. Korzystając z formularza kontaktowego lub innej formy masz okazję uzyskać wszelkie informacje oraz wstępną wycenę planowanej inwestycji i, co ważne, bez zobowiązań.

Bramy przemysłowe

Z1 Z uwagi na zdecydowanie większą częstotliwość użytkowania bramy przemysłowej służącej do zapewnienia jak najlepszego przemieszczania się pojazdów N-INSTALACJE Poznań zapewnia inwestorom doskonałe produkty cechujące się wyjątkową odpornością na uszkodzenia i ekstremalne warunki atmosferyczne oraz bezpieczną i bezawaryjną ich obsługę.

Bramy przesuwne

Z2 Dla klientów z Wielkopolski N-INSTALACJE Poznań oferuje wyjątkowo estetyczne oraz bardzo trwałe i funkcjonalne bramy przesuwne dedykowane posesjom o dużej szerokości, ale z krótkim podjazdem. Jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe bramy w sposób bezpieczny przesuwają się za pomocą rolek ulokowanych w szynie lub przemieszczają się samonośnie.

Bramy segmentowe

Z3 W przypadku posesji, gdzie szerokość działki nie jest zbyt duża N-INSTALACJE Poznań proponuje najlepsze rozwiązanie – bramy segmentowe składające się z dwóch, trzech lub czterech części. Zamontowane urządzenie teleskopowe w momencie otwierania przesuwa każdą część segmentową za ogrodzenie w taki sposób, by nie kolidowało to z funkcjonującą przestrzenią.

Automatyka do bram

Z4 Poprawa funkcjonalności i jakości obsługi bramy wjazdowej to efekt, jaki przynosi automatyka do bram zastosowana przez N-INSTALACJE Poznań. Uzupełnieniem oferty jest możliwość otwierania i zamykania z poziomu pilota lub smartfona. Warta uwagi jest dedykowana dla osób uprawnionych funkcja stróża – wystarczy odpowiedni pilot.

Nasze realizacje

Nowoczesne albo klasyczne, proste lub o finezyjnej formie. Posiadamy w sprzedaży różnorodne warianty rozwiązań, zajmujemy się też montażem. Przejdź >>

Kontakt

N-INSTALACJE.PL
ul. Czwartaków 20
61-495 Poznań

tel: 795 554 459
e-mail: biuro@n-instalacje.pl
Formularz kontaktowy

Darmowa wycena!

Skorzystaj z naszej darmowej, indywidualnej wyceny!

Obsługiwany obszar