Dystrybucja i montaż gabionów – Poznań

Pomysłów na ogrodzenie posesji może być wiele. Jeśli jednak cenimy sobie nowoczesne rozwiązania, łączące w sobie estetykę z wysoką wytrzymałością, wówczas warto zwrócić uwagę na systemy gabionowe.

Gabiony to ocynkowane ogniowo konstrukcje spawane, które składają się z poziomo umieszczonych elementów – ceowników oraz pionowych prętów. Mówiąc najprościej, są to kosze ze stalowej siatki wypełnione różnorodnymi materiałami, np. kamieniami, drewnem, a nawet szkłem.

Gdy ważna jest estetyka i solidność

realizacje-21Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób poszukujących ekskluzywnych i nowatorskich rozwiązań, które pozwalają stworzyć niepowtarzalne, wyjątkowo estetyczne ogrodzenie.

Zalety systemów gabionowych to przede wszystkim trwałość, dobra izolacja akustyczna, odporność na wandalizm i wpływ niesprzyjających warunków atmosferycznych. Co więcej, tego typu konstrukcje nie wymagają konserwacji i cechują się szybkim montażem.

Szeroki zakres rozmiarów, kształtów oraz rodzajów wypełnienia sprawiają, że gabiony są doskonałym produktem kształtującym otoczenie nieruchomości. Mogą one być nie tylko elementami budynków, ale także ogrodów, filarów, czy też pomników.

Zajmując się sprzedażą i montażem gabionów, działamy głównie na terenie Poznania oraz całej Wielkopolski. W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt.

Nasze realizacje

Nowoczesne albo klasyczne, proste lub o finezyjnej formie. Posiadamy w sprzedaży różnorodne warianty rozwiązań, zajmujemy się też montażem. Przejdź >>

Kontakt

N-INSTALACJE.PL
ul. Czwartaków 20
61-495 Poznań

tel: 795 554 459
e-mail: biuro@n-instalacje.pl
Formularz kontaktowy

Darmowa wycena!

Skorzystaj z naszej darmowej, indywidualnej wyceny!

Obsługiwany obszar