Rzetelny instalator jest do Twojej pełnej dyspozycji!

Zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem wewnętrznych i zewnętrznych instalacji sanitarnych. Odbiorcami naszych usług są przede wszystkim inwestorzy prywatni. Możemy poszczycić się mnóstwem rzetelnie zrealizowanych prac w budynkach jedno- i wielorodzinnych. Swoją ofertę kierujemy także do Klientów biznesowych oraz instytucjonalnych.

Instalacje sanitarne – profesjonalny montaż. Oferta dla Klientów z Poznania.

realizacje-02Wykonujemy instalacje sanitarne w zakresie centralnego ogrzewania a także ciepłej i zimnej wody użytkowej. Zajmujemy się również montażem kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. Ponadto, naszą specjalnością jest ogrzewanie podłogowe.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Powierzone zadania realizujemy z największą dbałością o szczegóły. Satysfakcja Klientów jest dla nas celem samym w sobie. W kwestii jakości wykonywanych prac nie idziemy na żadne kompromisy. Zapewniamy terminowość oraz pełen profesjonalizm. Nieustannie udowadniamy, że nawet największe wielkopolskie firmy instalacyjne nie są dla nas silną konkurencją. Przystępne ceny to jeden z wielu atutów naszej oferty.

Działamy głównie na terenie Poznania, jednak dzięki mobilności jesteśmy do dyspozycji również na obszarze całej Wielkopolski. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu.

Nasze realizacje
Kontakt

N-INSTALACJE.PL
ul. Czwartaków 20
61-495 Poznań

tel: 795 554 459
e-mail: biuro@n-instalacje.pl
Formularz kontaktowy

Darmowa wycena!

Skorzystaj z naszej darmowej, indywidualnej wyceny!

Obsługiwany obszar