EKOrozwiązania sposobem na tanią energię

realizacje-04Ceny gazu, prądu, węgla i szeregu innych materiałów opałowych nieustannie rosną w górę. Nic więc dziwnego, że kolektory i baterie słoneczne cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością.

Kolektory słoneczne, znane powszechnie pod nazwą solary to urządzenia działające w oparciu o konwersję fototermiczną – związaną z przetwarzaniem promieniowania na ciepło. Z kolei baterie opierają się na konwersji fotowoltaicznej – w tym przypadku generowana jest energia elektryczna.

 

Kolektory i baterie słoneczne – profesjonalny montaż. Oferta dla Klientów z Poznania.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, można mieć pewność, że baterie i kolektory słoneczne zostaną zamontowane w pełni profesjonalnie. Za nami spore doświadczenie w realizowaniu tego typu prac. Zapewniamy rzetelność i terminowość zleceń.

Dysponujemy gruntowną wiedzą na temat zasady działania kolektorów i baterii słonecznych. Wiemy, na jakie parametry warto zwrócić uwagę, aby móc mieć pewność trafnej inwestycji. Każdy z naszych Klientów może liczyć na rzetelne doradztwo i fachową pomoc w kwestii optymalnego zakupu urządzenia.

Prace monterskie wykonujemy z najwyższą troską o obowiązujące standardy. Ceny naszych usług kształtują się na bardzo racjonalnym poziomie. Jesteśmy do dyspozycji na terenie Poznania i całej Wielkopolski. Jeśli nasza oferta wzbudza zainteresowanie, prosimy o kontakt.

 

Nasze realizacje
Kontakt

N-INSTALACJE.PL
ul. Czwartaków 20
61-495 Poznań

tel: 795 554 459
e-mail: biuro@n-instalacje.pl
Formularz kontaktowy

Darmowa wycena!

Skorzystaj z naszej darmowej, indywidualnej wyceny!

Obsługiwany obszar