Ogrodzenia drewniane

Jednym z podstawowych elementów wykorzystywanych w budownictwie jest drewno, nie brak go również w wielu efektownych aranżacjach przestrzeni ogrodowej, a także w ogrodzeniu. Z pewnością liczna grupa osób z Poznania i terenu Wielkopolski pamięta czasy, w których tylko takie płoty królowały. Dziś ponownie wracają do łask wraz z różnorodnością form, kształtów, rozmiarów i aplikacji. To właśnie atrakcyjne dekory sprawiają, że posesje miejskie, gdzie zieleń ma swoje poczytne miejsce, posesje wiejskie z natury i działki usytuowane na tzw. skraju lasu mogą pochwalić się niesamowitą aranżacją ogrodzeń drewnianych dyskretnie wtopionych w ich przestrzeń.

Zalety ogrodzenia drewnianego

To prawda, płoty drewniane mają jedną wadę, są mniej trwałe niż inne rodzaje ogrodzeń, ale przy odpowiedniej konserwacji i dbałości podczas użytkowania możemy naprawdę cieszyć się ich urokiem przez wiele lat. Obecne środki dedykowane zabezpieczeniu drewna z powodzeniem to zapewniają, a jeśli stosujemy się do prostej zasady: nie czekaj na upływ gwarancji producenta na wysoką jakość i nawet 6-letnią ochronę, tylko przy zauważeniu drobnych zmian od razu powtórz konserwację. Drewno wymaga naprawy i wspomagania, zazwyczaj, co 5 lat, pod warunkiem, że używamy najwyższej jakości impregnatu. Z pewnością pozwala to na zdecydowane dłuższy żywot ogrodzenia drewnianego. Poza tym najwyższej jakości drewno użyte do produkcji ogrodzenia nie wypacza się i nie pęka. Zaletą tego rodzaju płotu jest jego stosunkowo niewysoka cena i łatwość montażu. Otaczając posesję, chroni przed wścibskim wzrokiem i nieuprawnionym wejściem, wyznacza granicę z sąsiadami i jest wizytówką właściciela. W zasadzie największą zaletą ogrodzenia drewnianego jest to, że nigdy się nam nie znudzi, nie wyjdzie z mody i jest po prostu piękne.

Nasza oferta

Skorzystanie z naszej oferty ogrodzeń drewnianych to również możliwość profesjonalnego montażu, co przełoży się na precyzyjne dopasowanie gotowych elementów do przygotowanej wcześniej podstawy: ewentualnej podmurówki i zamocowanych słupków. Również specjalnie przygotowane do designu przęseł drewniane bramy mogą być wyposażone w automatykę bramową. Obok możliwości zakupu gotowych elementów możemy przygotować każde drewniane ogrodzenie na indywidualne zamówienie np. lamelowe, ryflowane, boazeryjne, czy też sztachetowe zgodnie z podaną specyfikacją. Korzystając z formularza kontaktowego lub innej formy masz okazję uzyskać wszelkie informacje oraz wstępną wycenę planowanej inwestycji i, co ważne, bez zobowiązań.

Nowoczesne albo klasyczne, proste lub o finezyjnej formie. Posiadamy w sprzedaży różnorodne warianty rozwiązań, zajmujemy się też montażem. Przejdź >>

Kontakt

N-INSTALACJE.PL
ul. Czwartaków 20
61-495 Poznań

tel: 795 554 459
e-mail: biuro@n-instalacje.pl
Formularz kontaktowy

Darmowa wycena!

Skorzystaj z naszej darmowej, indywidualnej wyceny!

Obsługiwany obszar