Ogrodzenia kute

Niezwykła estetyka, bogate zdobnictwo elementów przypominające epoki klasycyzmu, renesansu i secesji, a do tego wyjątkowa trwałość – tak pokrótce można scharakteryzować dostępne w naszej ofercie ogrodzenia kute, których produkcja jest wręcz sztuką kowalstwa w Poznaniu. Ten rodzaj ogrodzenia stanowi doskonały wybór dla wszystkich inwestorów z Wielkopolski wymagających nienagannej i finezyjnej estetyki oraz wytrzymałości na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Dlaczego akurat ogrodzenia kute?

Tego typu ogrodzenia metalowe stosowane są między innymi wokół prywatnych nieruchomości oraz obiektów użyteczności publicznej. Urzędy, muzea, a nawet szkoły funkcjonujące w Poznaniu, nierzadko w zabytkowych budynkach, skorzystały z atutów ogrodzenia kutego, które w efektowny sposób podkreśliły charakter obiektów i ich otoczenia. Warto wiedzieć, że produkcja kutych ogrodzeń tworzy jedne z najtrwalszych i odpornych na wszelkie czynniki zewnętrzne płotów. A zatem mamy do czynienia z ogrodzeniem, które absolutnie się nie odkształca i nie ulega niszczącej sile korozji. Jest to wynik odpowiedniego zabezpieczenia, najczęściej ocynkowania ogniowego i malowania proszkowego. Co prawda, ogrodzenia kute nie należą do najtańszych, ale fakt, że nie wymaga ono kosztownej i systematycznej konserwacji, z pewnością łagodzi skutki pierwszego wydatku. A więc mamy do czynienia z inwestycją w perspektywie bezkosztową przez długie lata.

Na co zwracamy uwagę

Nasza oferta obejmuje produkty zróżnicowane formą i wzornictwem, co pozwala na doskonałe podkreślenie zarówno architektury, jak i otaczającej ją przestrzeni. Oczywiście wykorzystanie różnorodnych materiałów do budowy podmurówki i słupków ma sens wtedy, gdy idealnie komponują się z kutym ogrodzeniem. Nie zawsze kamień naturalny, beton ozdobny, czy też jakikolwiek inny materiał będzie pasować, ponieważ na to składają się różne czynniki funkcjonujące w przestrzeni otoczenia. W tym wypadku najlepiej skorzystać z naszych doświadczeń i wiedzy, by uniknąć błędów i, co ważne, dodatkowych kosztów. Należy również wspomnieć, że uzupełnieniem ogrodzenia jest brama, która prezentuje się rewelacyjnie, gdy jest kuta. Także wykuwane elementy balustrad i poręczy schodowych obiektów usytuowanych na danej posesji wspaniale tworzą harmonijną całość.

Zanim jednak podejmiemy decyzję o zakupie ogrodzenia kutego, warto zwrócić uwagę na to, że są to płoty ażurowe, a więc dla osób, którym zależy na całkowitej prywatności, ten rodzaj ogrodzenia nie będzie pasować. Niektórzy twierdzą, że jest to produkt dedykowany osobom wymagającym, cokolwiek to znaczy. Nie zgadzamy się z tą opinią, ponieważ ogrodzenia kute są przeznaczone dla każdego klienta z Poznania i terenu Wielkopolski, jeśli tylko pozwalają na to warunki otoczenia, w tym również charakter domu lub obiektu. Korzystając z formularza kontaktowego lub innej formy masz okazję uzyskać wszelkie informacje oraz wstępną wycenę planowanej inwestycji i, co ważne, bez zobowiązań.

Siatki ogrodzeniowe

Szeroki wybór siatek ogrodzeniowych dostępnych w ofercie N-INSTALACJE Poznań obejmuje między innymi siatki powlekane polichlorkiem winylu PVC, ocynkowane, zgrzewane i metalowe bez określonej warstwy ochronnej. Ten rodzaj siatki przeznaczony jest do zastosowań tymczasowych np. ogrodzenia placów budów.

Gabiony

Ocynkowane ogniowo konstrukcje spawane składające się z systemu ceowników i prętów tworzą rodzaj wąskich i odpowiedniej wysokości koszy o nazwie gabiony. Nietypowa i efektowna, po wypełnieniu różnorodnymi materiałami konstrukcja, jest bardzo trwała, odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne i łatwa do konserwacji.

Ogrodzenia drewniane

Aranżacja przestrzeni, w której funkcjonuje architektura ogrodowa z drewna i elementy drewniane balustrad i poręczy nie może obyć się bez efektownych ogrodzeń drewnianych. Szeroki wybór wzorów i rozmiarów dostępnych w ofercie N-INSTALACJE Poznań stwarza możliwość idealnej kompozycji otoczenia posesji.

Panele ogrodzeniowe

Estetyczne, łatwe i szybkie w montażu panele ogrodzeniowe stanowią dzisiaj o nowoczesnym stylu wielu posesji. Dostępne w ofercie N-INSTALACJE Poznań panele gwarantują bardzo dużą wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Ich zaletą jest różnorodność wzorów oraz dowolność kolorów według palety RAL.

Nowoczesne albo klasyczne, proste lub o finezyjnej formie. Posiadamy w sprzedaży różnorodne warianty rozwiązań, zajmujemy się też montażem. Przejdź >>

Kontakt

N-INSTALACJE.PL
ul. Czwartaków 20
61-495 Poznań

tel: 795 554 459
e-mail: biuro@n-instalacje.pl
Formularz kontaktowy

Darmowa wycena!

Skorzystaj z naszej darmowej, indywidualnej wyceny!

Obsługiwany obszar