Płoty i ogrodzenia – Sprzedaż i montaż w Poznaniu

Ogrodzenie to nierzadko pierwszy element, który przykuwa naszą uwagę gdy spoglądamy na posesję. Gdy płot prezentuje się niezbyt estetycznie, wówczas psuje cały obraz przestrzeni, a w rezultacie nie zachęca do wizyty. Funkcją ogrodzenia jest przede wszystkim możliwość solidnego zabezpieczenia terenu. Co więcej, płoty pełnią także rolę dekoracyjną i mają decydujący wpływ na wizerunek nieruchomości, a tym samym podnosi jej wartość.

Klasyczne płoty drewniane, mocne siatki, nowoczesne panele i setki różnorodnych rozwiązań – jeśli chodzi o ogrodzenia, wybór ich rodzajów jest przeogromny. Gdy już zostanie dokonany ich zakup, pozostaje kwestia solidnego montażu. W tym miejscu chcielibyśmy przedstawić naszą wyjątkową ofertę, którą realizujemy w Poznaniu i okolicach.

Posesja z klasą

Nowoczesne albo klasyczne, proste lub o finezyjnej formie. Posiadamy w sprzedaży różnorodne warianty rozwiązań, wśród których odnaleźć można m.in. ogrodzenia gabionowe bądź panelowe. Wszystkie nasze propozycje zostały wykonane z materiałów spełniających najwyższe normy, są trwałe i bardzo wytrzymałe.

Oprócz samej sprzedaży, świadczymy również kompleksowe usługi montażu. Powierzone zadania wykonujemy z najwyższą starannością, w pełni profesjonalnie. Główny obszar naszej działalności to Poznań, jednak z przyjemnością będziemy do dyspozycji klientów również na terenie całej Wielkopolski.

Nasze realizacje

Nowoczesne albo klasyczne, proste lub o finezyjnej formie. Posiadamy w sprzedaży różnorodne warianty rozwiązań, zajmujemy się też montażem. Przejdź >>

Kontakt

N-INSTALACJE.PL
ul. Czwartaków 20
61-495 Poznań

tel: 795 554 459
e-mail: biuro@n-instalacje.pl
Formularz kontaktowy

Darmowa wycena!

Skorzystaj z naszej darmowej, indywidualnej wyceny!

Obsługiwany obszar