Panele ogrodzeniowe

realizacje-17Nowoczesne, trwałe i bardzo solidne zabezpieczenie każdej posesji – panele ogrodzeniowe – najczęściej stosowane w wersji kratowej, choć istnieje możliwość wykorzystania różnorodnych wersji w postaci pełnego elementu lub poziomych segmentów o różnej szerokości. System kratowy jest świetnym rozwiązaniem, niezwykle trwałym, o wysokiej jakości i z gwarancją pełnego bezpieczeństwa. Z uwagi na swoją funkcjonalność, ale nie tylko, także wyjątkową estetykę, panele ogrodzeniowe, które proponujemy, można wykorzystać w zabudowie miejskiej i przemysłowej Poznania i terenu całej Wielkopolski. Ten rodzaj ogrodzenia świetnie sprawdzi się między innymi dla:

 • posesji prywatnych,
 • dużych osiedli mieszkaniowych,
 • zieleni miejskich,
 • obiektów sportowych,
 • różnorodnych placówek edukacyjnych,
 • obiektów użyteczności publicznej,
 • hal magazynowych i produkcyjnych,
 • obiektów handlowych.

Wszechstronność zastosowania to przede wszystkim zasługa trwałej i sztywnej konstrukcji oraz niezwykłej wytrzymałości gwarantującej wieloletnie użytkowanie.

Czym charakteryzują się panele ogrodzeniowe

Wyprodukowany panel ogrodzeniowy jest efektem precyzyjnego wykonania na nowoczesnych liniach produkcyjnych. A więc produktem wysokiej jakości i, co najważniejsze, gotowym do natychmiastowego montażu. Bogata oferta obejmuje panele o różnej grubości prętów i dostosowanymi do potrzeb klientów wymiarami oczek i aplikacjami. Z pewnością do ich zalet możemy zaliczyć przede wszystkim:

 • wyjątkową trwałość,
 • bardzo dużą odporność na uszkodzenia,
 • estetyczne wykończenie,
 • ochronę antykorozyjną – ocynkowanie ogniowe lub dodatkowo malowanie proszkowe,
 • łatwy i szybki montaż,
 • różnorodność rozmiarów i aplikacji,
 • wybór koloru według upodobań,
 • szeroka paleta akcesoriów,
 • atrakcyjne ceny.
 • Nasza oferta

  Nasza oferta zawiera również kompletne systemy ogrodzenia panelowego składające się z elementów kratowych i słupków ogrodzeniowych wraz z akcesoriami niezbędnymi do prawidłowego montażu. To jednak nie wszystko, ponieważ świetnym rozwiązaniem dla efektywnego i szybkiego posadowienia ogrodzenia są prefabrykowane podmurówki idealnie dostosowane do słupków i paneli. Dopełnieniem całości będą dopasowane do ogrodzenia panelowego bramy przesuwne jednoelementowe lub dwuelementowe wyposażone w automatykę bramową oraz furtki.

  Głównie, panele montuje się jako przęsła, ale dla zachowania kompozycji całego ogrodzenia stosuje się je, jako wypełnienie bram i furtek. Co ciekawe, można z nich stworzyć efektowne gabiony. Wszechstronność zastosowania dzięki modułowej budowie i możliwości aranżacyjnych z pewnością zadziwi wielu poznańskich inwestorów. Systemy ogrodzeń panelowych pozwalają na łatwy i szybki montaż, przy czym przęsła mocuje się do słupów z wykorzystaniem łączników i zrywalnych śrub. Pozwala to na pełne zabezpieczenie panelu przed kradzieżą. Ten rodzaj ogrodzenia można z powodzeniem montować w formie kaskadowej, co jest niewątpliwą zaletą, zwłaszcza na terenach o nierównomiernym ukształtowaniu.

  Niezwykle ciekawym rozwiązaniem dla inwestorów z Poznania i terenu całej Wielkopolski, ceniących sobie prywatność, są ogrodzenia panelowe zamknięte z poziomymi szczeblami, o różnej szerokości i prześwicie dostosowanym do potrzeb, a więc gęsto wypełniane. W zależności od funkcjonujących na terenie posesji warunków każdy klient może skorzystać z ogrodzeń ze stali czarnej, ocynkowanej ogniowo i malowanej proszkowo lub wykonanych z aluminium. Bardzo efektowne ogrodzenie sprawi, że aranżacja przestrzeni posesji nabierze zupełnie nowego wymiaru. Z kolei dla zwolenników naturalnego koloru stali, ich oczekiwania spełnią profile ze stali nierdzewnej.

  Niezależnie od wyboru określonego ogrodzenia panelowego, każdemu klientowi proponujemy wykonanie profesjonalnej usługi montażu. Korzystając z formularza kontaktowego lub innej formy masz okazję uzyskać wszelkie informacje oraz wstępną wycenę planowanej inwestycji i, co ważne, bez zobowiązań.

  Siatki ogrodzeniowe

  Dostępne w ofercie N-INSTALACJE Poznań siatki ogrodzeniowe stanowią dla wielu klientów znakomite rozwiązanie dla grodzenia nie tylko obiektów przemysłowych, ale także między innymi posesji prywatnych, ogrodów i placów budów. Do wyboru są siatki zgrzewane, plecione ocynkowane i powlekane PVC oraz bez warstwy ochronnej.

  Gabiony

  Zachowanie prywatności, dobra izolacja akustyczna i efektowny wygląd ogrodzenia typu gabiony w ofercie N-INSTALACJE Poznań to świetna propozycja dla inwestorów ceniących sobie nietuzinkowe aranżacje przestrzeni posesji, szczególnie z wypełnieniem konstrukcji ogrodzenia np. kamieniem łupanym lub polanami drewna.

  Ogrodzenia kute

  Oferowane przez N-INSTALACJE Poznań ogrodzenia kute to doskonałe produkty zróżnicowane formą i wzornictwem, podkreślające charakter architektury oraz otaczającej przestrzeni. Wykonane ze stali ocynkowanej ogniowo i malowanej proszkowo spełnią oczekiwania w zakresie wieloletniego użytkowania.

  Ogrodzenia drewniane

  Bogata oferta efektownych rodzajów ogrodzenia drewnianego dostępna w N-INSTALACJE Poznań charakteryzuje się stosunkowo niewysokimi cenami i łatwością montażu. Zastosowane wokół posesji chronią przed nieuprawnionym wejściem, wścibskim wzrokiem i, co ważne, nigdy się nie znudzą, nie wyjdą z mody.

Nasze realizacje

Nowoczesne albo klasyczne, proste lub o finezyjnej formie. Posiadamy w sprzedaży różnorodne warianty rozwiązań, zajmujemy się też montażem. Przejdź >>

Kontakt

N-INSTALACJE.PL
ul. Czwartaków 20
61-495 Poznań

tel: 795 554 459
e-mail: biuro@n-instalacje.pl
Formularz kontaktowy

Darmowa wycena!

Skorzystaj z naszej darmowej, indywidualnej wyceny!

Obsługiwany obszar