Funkcjonalne i oszczędne systemy ogrzewania

Pompy ciepła są nowoczesnymi urządzeniami, przeznaczonymi do ogrzewania pomieszczeń i przygotowywania ciepłej wody. Z ich pomocą można czerpać energię m.in. z powietrza, gruntu, czy też cieków wodnych podziemnych lub powierzchniowych. Pozwalają one uzyskać taki sam rezultat, jaki oferuje klasyczne ogrzewanie wykorzystujące piec olejowy, gazowy, czy też węglowy. Pompa posiada jednak niezwykle ważną zaletę. Pobiera ona ze swojego naturalnego otoczenia aż 75% niezbędnej do celów grzewczych energii. Pozostała część – 25% to prąd elektryczny, potrzebny do jej napędu.

Profesjonalny montaż pomp ciepła – oferta dla inwestorów z Poznania.

realizacje-13W zależności od potrzeb Klientów, dokonamy całkowitej zamiany kotła grzewczego na pompę ciepła lub uczynimy ją dodatkowym wyposażeniem istniejącej instalacji. Powierzone zadanie wykonamy z największą dbałością o każdy detal prac. Wykwalifikowany, doświadczony, posiadający odpowiednie uprawnienia zespół fachowców sumiennie i terminowo przeprowadzi poszczególne etapy montażu.

Po wykonaniu czynności instalacyjnych, pompa ciepła zostanie uruchomiona i optymalnie zaprogramowana. Służymy rzetelną pomocą w zakresie instruktażu z obsługi mechanizmu. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia. Działamy na terenie Poznania i całej Wielkopolski. Zlecenia wykonujemy w pełni profesjonalnie, w miarę możliwości jak najszybciej, z uwzględnieniem racjonalnych kosztów. Wszystkich zainteresowanych przedstawioną ofertą, prosimy o kontakt.

Nasze realizacje
Kontakt

N-INSTALACJE.PL
ul. Czwartaków 20
61-495 Poznań

tel: 795 554 459
e-mail: biuro@n-instalacje.pl
Formularz kontaktowy

Darmowa wycena!

Skorzystaj z naszej darmowej, indywidualnej wyceny!

Obsługiwany obszar